Le Meridien Barbarons

Le Meridien Barbarons, Seychely, Ostrov Mahé, 3.11.2018, Raňajky
Le Meridien Barbarons
Termín:
3.11.2018 – 11.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:65504801
od 1 606 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Avani Seychelles Barbarons Resort
Poloha

Hotel je zasadený do východného pobrežia hlavného seychelského ostrova Mahe v blízkosti pláží Barbarons a Grand Anse. Od dedinky Grand Anse ho delí len 3 km, do hlavného mesta Victora trvá cesta asi 30 minút.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 124 izieb, 2 reštaurácie (bufetová Elements, `a la carte Tamarind), 2 bary, konferenčná miestnosť, práčovňa, čistiareň, obchod, bazén, lehátka a slnečníky.

Ubytovanie

DRBA: kúpeľňa / WC, klimatizácia, LCD TV / sat., DVD prehrávač, telefón, set na prípravu kávy a čaju, minibar, trezor, balkón alebo terasa. Na vyžiadanie možnosť prepojených izieb.

DRGV: pozri DRBA.

DRSV: pozri DRBA.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Večera fotmou bufetu alebo menu. Možnosť dokúpenia plnej penzie.

Zábava

Hotel usporadúva zábavné večery.

Pláž

Hotel leží priamo pri piesočnej pláži. Ďalšia pláž je vzdialená cca 1,5 km.

Šport
Zadarmo: tenisové kurty (vrátane vybavenia), fitness, jóga, šnorchlovanie, výlet loďkou s preskleným dnom. Za poplatok: súkromné lekcie jogy, potápanie.
Deti

Miniklub (4-12 rokov), detský bazén, služba stráženie detí za poplatok.

Zajímavosti

Lekcia varenie - kreolská a thajská kuchyňa.

Platobné karty

VISA, Diners Club, EC / MC.

Wellnes
Spa centrum zaberá 900 m2 a hosťom ponúka bohatú ponuku procedúr a relaxačných programov, rôzne druhy masáží vrátane tureckých masáží hammam, zábaly, manikúru, pedikúru. K dispozícii je jacuzzi a niekoľko salónikov.
Internet
Zadarmo: WiFi na izbách aj v rezorte. Za poplatok: Vysokorýchlostné WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRBA / DRGV / DRSV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Pobytové zájazdy

Wellness pobyty

Poznávacie zájazdy