Millennium Resort

Millennium Resort, Omán, Muscat, 30.4.2018, Raňajky
Millennium Resort
Termín:
Načítavam ... 30.4.2018 – 8.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58320571
od 1 288 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

V skratke o hoteli

Millenium Resort Mussanah je luxusný hotelový komplex. Je vhodný na rodinnú dovolenku aj na dovolenku pre páry. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním a športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.

Poloha

Millenium Resort Mussanah stojí priamo na pláži s bielym pieskom a výhľadom na Ománsky záliv. Nachádza sa južne od hlavného mesta Muscat v regióne Batinah. Historické centrum Muscatu je vzdialené cca 90 km, známe golfové ihrisko v Muscate je vzdialené cca 50 km.

Dĺžka transferu

45

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Millenium Resort Mussanah má lobby s recepciou a zmenárňou, na recepcii sú k dispozícii trezory. Wi-Fi je v spoločných priestoroch zdarma. K vybaveniu ďalej patrí business centrum, konferenčné miestnosti, Beach club. Okolo hotela je záhrada s datľovými palmami. Do centra mesta a na trhy premáva shuttle bus.

 

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí niekoľko reštaurácií – Maydan je all day dining reštaurácia, v Al Bahar pocítite tradičnú maurskú atmosféru a vyskúšate stredomorské jedlá, v Naseen Lounge sa podáva občerstvenie a zákusky. K dispozícii je aj bar Deck s terasou a výhľadom na prístav.

 

BAZÉNY

V areáli sa nachádza bazénový komplex štyroch bazénov so samostatným bazénom len pre ženy. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne aj na pláži zdarma. Na pláži nájdete aj širokú ponuku vodných športov.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes centrum, plážový volejbal a plážový futbal. Okrem toho sú za poplatok k dispozícii aj ďalšie aktivity ako 18-jamkový minigolf, tenis a tréningy s profesionálnymi trénermi. V Marine je potápačské centrum.

 

WELLNESS & SPA

Zayna Spa ponúka rôzne procedúry, masáže, k dispozícii je manikúra, pedikúra, parné miestnosti, sauna, hammam, vírivka a 11 oddychových miestností. Spa je za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Ománe môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patrí napríklad:

Hlavné mesto Muscat – je to historické, kultúrne a hospodárske centrum krajiny.

Salalah – mesto, ktorému sa hovorí aj Karibik Orientu.

Údolie Wadi Darbat – objavíte tu zeleň a vodopády, aké by ste v Ománe možno ani nečakali.

Ubytovanie

V rezorte Millenium Resort Mussanah je 234 elegantne zariadených klimatizovaných izieb a 74 apartmánov. Zariadené sú v arabskom dekóre v príjemných zemitých farbách. Majú kúpeľňu, sušič vlasov, LCD TV, minibar (za poplatok), trezor, zariadenie na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasu. Izby sú s výhľadom na rezort alebo na pohorie Hajar. Za príplatok sú dostupné izby s výhľadom na more.

Stravovanie

Millenium Resort Mussanah poskytuje hosťom raňajky s možnosťou doobjednať si polpenziu alebo plnú penziu.

Pre deti

V Millenium Resort Mussanah je detský klub. V reštaurácii sa podáva detské menu, k dispozícii sú detské stoličky. Detské postieľky sú na vyžiadanie. Hotel ponúka za poplatok aj opatrovanie detí.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko – hotel – letisko.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 290 EUR na osobu. Po prílete sa na mieste platí vstupné vízum cca 20 USD. Doplatok za silvestrovský večer je 180 EUR pre dospelú osobu a 90 EUR pre dieťa od 6 do 11 rokov.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za doplatok.

Upozornenie

Základná cena je kalkulovaná v základnej ekonomy triede leteckej spol. Qatar Airways. Vyššie triedy sú za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
****
Pláž
****
Pre deti
***+
Kvalita služieb
****
Miesto pobytu
***+

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov. Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Pobytové zájazdy

Wellness pobyty

Poznávacie zájazdy