Parkovanie zdarma na letisku vo Viedni

Parkovanie zdarma na letisku Viedeň – Parkplatz MAZUR

 

Ako bonus pre našich klientov sme pripravili s platnosťou od 1. novembra 2012 parkovanie na letisku vo Viedni zdarma formou parkovacej karty na parkovisku MAZUR. Ponúkame Vám možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke. Vaša cesta z domova na letisko vo Viedni a späť tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu.

 

Parkovisko MAZUR je k dispozícií NON-STOP a nachádza sa cca 2 km od letiska. Zastávka autobusu je v strede parkoviska na malom kruhovom objazde oproti číselnému radu zaprkovaných áut 10. Medzi parkoviskom  a odletovým/príletovým terminálom na letisku premáva pravidelná bezplatná autobusová linka Airport Shuttle. Z parkoviska smerom na letisko chodí autobus v 30 minutových intervaloch, a to: 5:50, 6:20, 6:50, 7:20, atď. Z letiska smerom na parkovisko odchádza autobus takisto každých 30 minút, a to 6:00, 6:30, 7:00, 7:30, atď. 24 hodín denne. Zastávka sa nachádza pred príletovým terminálom, stanovisko autobusov č. 1, kde sú odchody vypísané aj na informačných tabuliach.

 

Podmienkou poskytnutia parkovacej karty na 8 až 15 dní sú nasledovné:

 

* celková cena zájazdu s odletom z letiska Schwechat vo Viedni predstavuje minimálne sumu 2.000,00 € na osobu,

 

* nárok na bezplatné parkovanie vzniká klientom, ktorí si zakúpili zájazd pred odletom viac ako 7 kalendárnych dní,

 

* v prípade storna zájazdu je klient povinný vrátiť parkovaciu kartu, ak mu bola vydaná.

 

 

 

 

 

 

Ako sa dostať na parkovisko:


Na parkovisko sa najjednoduchšie (a bez nutnosti rakúskej diaľničnej nálepky) dostanete po ceste B9 z Bratislavy cez hraničný prechod Berg smerom na Viedeň. Pred obcou Fischamend neodbočujte na diaľnicu A4, ale pokračujte stále cestou B9. Po ľavej strane budete mať letisko a po pravej strane diaľnicu. Na parkovisko MAZUR pokračujte po ceste B9 ďalej smerom na Viedeň, na ľavej strane odbočíte (ešte v rámci okrajovej časti letiska) na parkovisko MAZUR. Pri ceste je informačná tabuľa. 

 

 

 

Postup úhrady parkovania pomocou parkovacej karty:

 

a/ Pri vstupe na parkovisko vyberte a uschovajte vstupný parkovací lístok, ktorý sa vám vytlačí na rampe.

b/ Po návrate z dovolenky vložte vstupný parkovací lístok do parkovacieho automatu. Pri parkovaní na parkovisku MAZUR sa nachádza parkovací automat cca. 20 metrov pred výstupnou rampou.

c/ Automat na základe vstupného parkovacieho lístku vyčísli dlžnú sumu. Túto dlžnú sumu uhradíte vsunutím parkovacej karty, ktorú ste obdržali v našej cestovnej agentúre. Pokiaľ jedna parkovacia karta nedostačuje na plnú úhradu, môžete zvyšok uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Po úhrade vám následne automat vráti odkódovanú parkovaciu kartu, ktorá vám otvorí výstupnú rampu z parkoviska.

d/ Parkovisko je potrebné opustiť cca. do 20 minút od úhrady.

 

 

 

 

Pobytové zájazdy

Wellness pobyty

Poznávacie zájazdy